0
2012 Yılında yayın hayatına başlayan saglık dünyası adlı sitemizin içerisinde özellikle diyet ve saglıklı zayıflama yöntemleri başta olmak üzere güzellik ve cilt bakımı gibi geniş kategorilere ayrılmış konular yer almaktadır.

Sitemizde, diyet programları,kilo verme,beslenmenin düzenlenmesi,saglıklı yaşam,güzellik,cilt bakımı,şifalı bitki türleri, genel saglık bilgileri ile ilgili aradıgınız tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Sitedeki içerikler tamamen saglık dünyası editorleri tarafından kendi bilgi ve birikimleri dogrultusunda özgün ve güncel  bilgilere dayanarak oluşturulmaktadır.

Sitede yer alan içeriklerin tüm hakları saglık dünyası ailesine aittir ve hiç bir şekilde kaynak gösterilmeden alınarak çogaltılamaz. Kaynak gösterilmeden çogaltılan içerikler için Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre yasal hak dogrultusunda her türlü hukuki işlem tarafımızca takip edilip dava açma hakkımız insiyatifimiz dogrultusunda gerçekleştirilmektedir.


                                       Önemli Uyarı Ve Hatırlatmalar

Sitede yer alan içerikler hiç bir şekilde teshis,tedavi,tanı veya tıbbi bir tavsiye niteligi taşımamaktadır. Bilgilendirme amaçlı yazılmış dogal ve kişisel bilgiler olmakla beraber tüm kişilerde aynı etkiyi göstermeyebilir. İçeriklerin kişilerce kullanılıp uygulanması tamamen kendi sorumluluklarında olup, içeriklerin uygulanması sonrasında dogabilecek tüm problemler için saglık dünyası ailesi hiç bir sorumluluk altında tutulamaz

Her türlü istek öneri ve şikayetleriniz için aşagıda bulunan mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz


                               

Yorum Gönder

 
Top